לקוחות מכבי שלי?

אתם זכאים להשתתפות עצמית מופחתת עבור מגוון ניתוחים אסתטיים!

ניתוחי חזה

ניתוחי עפעפיים

הצמדת אוזניים

הגדלת חזה

₪12,240

הרמת חזה

₪13,600

הקטנת חזה

₪17,978

השטחת חזה לגבר

₪10,800

הרמת עפעפיים עליונים

₪5,100

מתיחת עפעפיים עליונים ותחתונים

₪9,945

הצמדת אוזניים

₪8,702

תנאי הזכאות

מנותחים מספרים:

"הגעתי לד"ר אברהמי לאחר שלוש הנקות, בהן החזה שלי התרוקן לגמרי. הייתי מתוסכלת מכך ופניתי לד"ר אברהמי. הוא קיבל אותי בצורה נהדרת, הקשיב לבקשותיי וענה לכל השאלות שלי. הוא נתן לי את ההרגשה שאני יכולה לסמוך עליו ביותר ממאה אחוז!!! ואכן- התוצאות נהדרות, בדיוק כמו שרציתי. רציתי להחזיר לעצמי את הנשיות אבל שלא יהיה לי חזה מנופח מדי ולא טבעי וזאת בדיוק התוצאה והכל בזכות ד"ר אברהמי שהקשיב לרצונותיי תכנן מצויין את הניתוח וכיום- אין מרוצה ממני! תודה רבה!"
ה.א
הגדלת חזה
"ד״ר אברהמי ומאיה המתאמת נותנים הרגשה קלילה של בית, מפחיתים את רמת החרדה ומשרים תחושת ביטחון, זה והעובדה שד״ר אברהמי הוא לא פחות מאמן גרמו לי לחויית ניתוח מדהימה וטובה, ההחלמה היתה קלילה ביותר וכמעט 0 צלקות 5 שבועות אחרי, מדהים, מדהים, מדהים, אין ספק שאם אחזור לתקן דברים נוספים אחזור רק אליו, תודה על תוצאה מושלמת שגורמת לי להרגיש נשית ויפה , תודה על הכל"
ל.ל
הרמה והגדלת חזה
"רופא נדיר!!! מקצועי אכפתי וקשוב, היה זמין לכל שאלותיי וליווה אותי גם בהתלבטויות וגם בהחלמה מהניתוח עד התוצאה המוצלחת. התלבטתי רבות לפניי והיום אני כל כך שמחה שעשיתי את זה ומזל שהגעתי לד״ר אברהמי. אני מאוד ממליצה לכל מי שחולמת על שינוי!!!"
א.נ
מתיחת עפעפיים
"פניתי לדר אברהמי לצורך ניתוח הצמדת אוזניים משהו שמאוד הפריע לי במהלך השנים לא יכלתי לאסוף שייער !!!!!היום אני אוספת אותו בלי בושה .ממליצה מאוד על דר יואב אברהמי בחום צוות מושלם שלא עוזב אותך עד שאת יוצאת מרוצה"
פ.מ
הצמדת אוזניים